Renginiai

"Eko laiškas"

Balandžio 22 - oji – Tarptautinė motinos Žemės diena. Tausoti ir išlaikyti neužterštą gamtos pasaulį ir aplinką yra kiekvieno iš mūsų pareiga. Žodžiai „pirmiausia pradėkime nuo savęs“ tampa itin prasmingi sprendžiant šių dienų ekologines problemas.

Per kalbų pamokas mūsų mokyklos 5-8 kl. mokiniai vykdė projektą ekologine tema „Eko laiškas“. Moksleiviai savo rajonuose ieškojo problemiškų vietų ir jas fotografavo ir aprašė lietuvių, anglų, rusų vokiečių kalbomis. Jie kreipėsi į kitus, kad neliktų abejingi ir kartu rūpintųsi aplinkos saugumu bei gerove.

Paspaudę žemiau esančią nuorodą, išvysite visus mokinių įkeltus darbus.

https://padlet.com/v_reginele/92t52hegz0br9dx0

Kalbų metoridė grupė

___________________________

Jurgita Popova Įrašo autorius:
Jurgita Popova
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Naujininkų mokyklos mokiniai ir jų tėveliai savo rankomis pagamino inkilus.

Balandžio 16 dieną 8a, 8b, IIN klasės mokiniai buvo pakviesti į nuotolinį susitikimą su Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos atstove. 

Kviečiame į virtualią 6-7 klasių moksleivių kūrybinių darbų parodą ,,Margos Šv. Velykos".

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 7 kl. moksleivės darbas eksponuojamas Vilniaus miesto vaikų Aplinkosaugos kūrybinės veiklos ,,Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia" nuotolinėje parodoje ,,Velykinės dekoracijos".

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Seniūnų taryba kviečia dalintis savo margučių nuotraukomis.