Protmūšis ,,Sveikatiada“

Birželio 18 d. nuotoliniu būdu vyko 5-8 klasių mokinių protmūšis „Sveikatiada“, kuriuo buvo siekiama formuoti mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius.

Protmūšyje dalyvavo 63% 5-8 klasių mokinių. Sėkmingiausiai pasirodė Kornelija Panavaitė 8a, Ema Puidokaitė 7a, Anelė Grigutytė 7b ir Dovydas Puslys 7b. Aukščiausius rezultatus pasiekė šios klasės: 6a ir 6b, 7b, 8a.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Linkime vasarą praleisti sveikai ir aktyviai.

Sveikatiados protmūšio organizatorės

Inga Juškienė ir Jolanta Zinkevičienė

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.,

Mieli Naujininkų progimnazijos bendruomenės nariai,

kviečiame Jus virtualiai pasižiūrėti Mokslo metų baigimo šventę.

Ši parodėlė  - paskutinė šiais mokslo metais. Ir mes ją skiriame savo Tėveliams. Joje rasite save, galėsite nuvykti į kitas planetas, dalyvauti gėrio ir blogio kovoje , pabraidyti  kaimo pievomis...

Paroda-tai savo minčių, jausmų, principų išklotinė.

Mūsų mokykla prisidėjo prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotos visuotinės nuotolinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Į mokinių profesinį veiklinimą buvo įtraukti mokinių artimieji.

2021-06-14 mokykloje vyko spartakiada, kurioje dalyvavo 3a ir 3b klasės