Seniūnų tarybos sveikinimas Tarptautinės Mokytojų dienos proga

Seniūnų taryba sveikina visus mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga
ir kviečia pasižiūrėti specialiai Jums sukurtą filmuką paspaudus šią nuorodą https://youtu.be/ILm0-J09ACw

Seniūnų taryba

Spalio 2-3 dienomis Vilniuje vyko Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Auksinis ruduo 2021". Varžybose dalyvavo ir Naujininkų progimnazijos mokinės lankančios Vilniaus jaunųjų turistų centre treniruotes Evija ir Meida Kutkutės

2021 m.  rugsėjo 28 d.  Jaunųjų metraštininkų būrelis kartu su istorijos mokytoja keliavo į Vilniaus senamiestį ir tyrinėjo nepastebėtus akcentus senamiesčio pastogėse.

Mūsų progimnazijos bendruomenė dalyvavo Naujininkų bendruomenės eisenuoje "Apkabink Naujininkus"

Rugsėjo 27 d. mūsų progimnazijoje tradiciškai buvo minima Europos kalbų diena. Mūsų mokykla šią dieną mini 20-ąjį kartą. Šių metų tema ,,Europos šalių pasakos“.

Naujininkų bendruomenės šventės meninių improvizacijų renginyje ,,Sveikiname Naujininkus“ 5a klasės mokinės atliko šokį ,,Judėkime drauge“.