Renginiai

Aplinkosaugos konkursas „Ekologiškumo virusas plinta 2021“

2021 m. lapkričio 11 d. 5 ir 6  klasių mokinių komandos, vadovaujamos  mokytojų S.Bakaitienės ir V.Sivickienės, dalyvavo  Lietuvos  mokyklų  konkurse ,,Ekologiškumo virusas plinta 2021“.  Renginį organizavo „ Jaunųjų Žaliųjų organizacija“ ir Vilniaus Žirmūnų gimnazija.  Idėjos autorius ir koordinatorius  Kristijonas Vėgėlė.

Konkursą  sudarė trys  etapai. Mokiniai pristatė atliktus namų darbus, atliko  kūrybines užduotis, atsakė į klausimus. Klausimų etapą sudarė 6 turai. Pateiktos užduotys gilinančios aplinkosaugos žinias, lavinančios kūrybiškumą bei komandiškumą.

Iš renginio  mokiniai negrįžo tuščiomis. Buvo apdovanoti atminimo dovanomis bei  padėkos raštais. Dalyviai džiaugėsi įgiję daugiau žinių  ir praktinės veiklos įgūdžių gyvenamajai aplinkai pažinti, tyrinėti ir ją saugoti.

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Kvietimas dalyvauti Kalėdinio lango karpinio konkurse "Žiemos tiltai"
 

Prieš pat atostogas, 7-8 klasių mokiniai, turėjo įdomią ir smagią ekskursiją į Kauną. 

Aplinkosauginio švietimo fondo buvome pakviesti įsijungti į tarptautinę kampaniją ,,Mažiau šiukšlių ',kuri prasidėjo spalio viduryje. 

Spalio 18- 22 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje  vyko

2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas.

Spalio 28 dieną, turėjome kitokią dorinio ugdymo pamoką. Mes, lydimi mokytojų, vykome susipažinti su ,,Kitu kampu".