Renginiai

Mokymai „Apsidairyk, tausok, rūšiuok“

2021m. lapkričio mėn. Gamtosauginio komiteto nariai vedė mokymus pradinukams. Geriausia, kai mokiniai moko vieni kitus. Renginio metu GMP nariai aiškino, kokių vertingų medžiagų žmonės išmeta daugiausia, kaip reikia rūšiuoti atliekas, supažindino su atliekų rūšiavimo konteineriais. Mokiniai sužinojo, kodėl naudinga rinkti ir perdirbti makulatūrą, kaip pakartotinai panaudojamas popierius. GMP moksleiviai  kartu su pradinių klasių mokiniais žiūrėjo filmukus, rūšiavo iliustracijas, žaidė žaidimus. Pradinukai buvo aktyvūs: piešė piešinius, atsakinėjo į mokinių parengtus  klausimus.

GMP narė Vida Sivickienė
Ankstesni įrašai


Šių metų lapkričio 22 d. mūsų progimnazijos bendruomenė minėjo Pasaulinę sveikinimosi dieną. Nuo ankstaus ryto Seniūnų tarybos nariai laukė visų atvykstančiųjų į progimnaziją.

Penktadienį (lapkričio 19 d.) praėjo trečiasis vaikų tarybos posėdis kuriame dalyvavau ir mūsų progimnazijos 6a kl. mokinė, Seniūnų tarybos pirmininko pavaduotoja Miglė Žilionytė. 

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuoja tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas!

„Tėvų linija“: pasitarkite su psichologu tiek kartų, kiek reikia

Visiems tėvams kartais reikia pasitarti dėl vaikų ir paauglių elgesio, savijautos ar tarpusavio santykių. Vaikai ir paaugliai dažnai ką nors iškrečia, ne visuomet pavyksta su jais susikalbėti ar suprasti elgesio priežastis. Neretai suaugusieji nežino, kaip reaguoti ar nusiraminti, jaučiasi blogais tėvais.

Lapkričio 16 d. mokykloje apsilankė Avilio teatro aktoriai. Jie pakvietė darželio auklėtinius ir pradinių klasių mokinius į interaktyvų emocijų ugdymo spektaklį ,,Džiugena ir Rūgena“.