Renginiai

Gerumo akcija "Skanėstas širdžiai" 2021

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

dėkojame visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos „Skanėstas širdžiai“.

Nuoširdus ačiū 1b, 1c, 2a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8 b klasių mokiniams ir jų klasių vadovams už pagamintus ir gražiai supakuotus skanėstus. Džiaugiamės, kad  sulaukėme jų tiek daug.

Gruodžio 13 d. didesniąją dalį kepinių nugabenome į Maltos ordiną. Dėkojame mokytojui Aurimui už pagalbą nuvežant paruoštus lauknešėlius vienišiems senjorams.

Šiandien su Migle, Agne ir Jore aplankėme specialiuosius socialinės globos namus „Tremtinių namai". Prie arbatos puodelio bendravome su tų namų gyventojais, pavaišinome juos mokinių iškeptais skanėstais. 
Susitikime vyravo labai šilta atmosfera, gyventojai pasakojo savo gyvenimo istorijas,  džiaugėsi jiems parodytu dėmesiu ir širdingai visiems dėkojo už gardėsius.

 

Dėkojame už Jūsų gerumą.

Seniūnų taryba

___________________________

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė
Ankstesni įrašai


Kviečiame visus mokinius, tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam iki gruodžio 21 d.

Gruodžio 13d. Mokyklos l aukšto fojė vyko eglutės įžiebimo šventė.

Kuo nuoširdžiausi linkėjimai nuo Vilniaus miesto savivaldybės ir VšĮ "Active Vilnius":)

Jau turbūt teko girdėt, kad šiais metais Vilniaus čiuožykla yra įrengta prie Baltojo tilto. Joje pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais kviečiame moksleivius čiuožti nemokamai!

Lapkričio 29 dieną Naujininkų progimnazijoje įvyko mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo daugiau nei 20 progimnazijos mokinių.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

kviečiame prisidėti prie Seniūnų tarybos inicijuotos gerumo akcijos „Skanėstas širdžiai“.