Kvietimas aplankyti Vilniaus čiuožyklą

Kuo nuoširdžiausi linkėjimai nuo Vilniaus miesto savivaldybės ir VšĮ "Active Vilnius":)

Jau turbūt teko girdėt, kad šiais metais Vilniaus čiuožykla yra įrengta prie Baltojo tilto. Joje pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais kviečiame moksleivius čiuožti nemokamai!

Todėl kviečiame Jus painformuoti  savo moksleivius ir suorganizuoti tuo pačiu puikią pramogą.

Nemokamos sesijos vyksta iki pat vasario 28 d. I, III ir V šiais laikais: 12:00 - 12:45 val. ir 13:15 - 14:00 val. (po du seansus nurodytomis dienomis)

Seansų metu suteikiamos ir pačiūžos, tad tikimės Jūsų aktyvumo kviečiant savo mokyklų vaikus.

Registruotis į čiuožimo seansus reikėtų šiuo el.p. genovaite@activevilnius.lt

Vieno seanso metu gali čiuožti 68 dalyviai.

Turime visą gražią žiemą, bet tikimės Jūsų aktyvumo. Registruojantis, reikia atsiųsti moksleivių sąrašus ir taip pat turėti sąrašą atvykus į ledo areną.

Geriausių nuotaikų!

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Lapkričio 29 dieną Naujininkų progimnazijoje įvyko mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo daugiau nei 20 progimnazijos mokinių.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

kviečiame prisidėti prie Seniūnų tarybos inicijuotos gerumo akcijos „Skanėstas širdžiai“.

Minėdami Tarptautinę savanorių dieną gruodžio 1 dieną, aštuntų klasių mokiniai susitiko su Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro atstovėmis Indre ir Edita.

Šios savaitės pirmadienis buvo ypatingas. Mokyklos fojė visi mokyklos seniūnų tarybos nariai susirinkome pažiūrėti kaip mieli ketvirtokai uždegė pirmąją advento vainiko žvakę. Kurį su meile pynė Miglė iš 6a klasės ir Agnė iš 8b klasės. Į vainiką įpynėme ne tik daug kadagio šakelių, gražiausių papuošimų, bet ir daug daug meilės, džiaugsmo, geros nuotaikos.

Lapkričio 29 d. Naujininkų progimnazijoje  pamokos  organizuotos  kitaip: vyko - kūrybinės dirbtuvės ,,Eko Kalėdos”