Renginiai

Susitikimas su Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro atstovėmis

Minėdami Tarptautinę savanorių dieną gruodžio 1 dieną, aštuntų klasių mokiniai susitiko su Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro atstovėmis Indre ir Edita. Mokiniai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje, taip pat sužinojo apie savanorystės rūšis ir naudą. Mokiniams labai patiko, buvo įdomu ir labai naudinga.

Seniūnų taryba

___________________________

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė
Ankstesni įrašai


Šios savaitės pirmadienis buvo ypatingas. Mokyklos fojė visi mokyklos seniūnų tarybos nariai susirinkome pažiūrėti kaip mieli ketvirtokai uždegė pirmąją advento vainiko žvakę. Kurį su meile pynė Miglė iš 6a klasės ir Agnė iš 8b klasės. Į vainiką įpynėme ne tik daug kadagio šakelių, gražiausių papuošimų, bet ir daug daug meilės, džiaugsmo, geros nuotaikos. 

Lapkričio 29 d. Naujininkų progimnazijoje  pamokos  organizuotos  kitaip: vyko - kūrybinės dirbtuvės ,,Eko Kalėdos”

Būrelio  "Technologijos. Menai Kūryba" moksleiviai ruošiasi nuostabiausiai šventei Kalėdoms. 

Baigėsi kalėdinio lango karpinio konkursas ,,Žiemos tiltai“.

Išrinktas tinkamiausias piešinys. Jo autorė 3b klasės mokinė Rimantė Jautakytė (apdovanojama mokyklos tarybos prizu).

Lapkričio 22-25 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje   

     vyko  2-4 klasių mokinių diktanto  konkursas.

      Dėkojame visiems dalyvavusiems.

      Sveikiname mokinius užėmusius I, II ir III vietas: