Būrelis "Technologijos. Menai Kūryba" ruošiasi Kalėdoms

Būrelio  "Technologijos. Menai Kūryba" moksleiviai ruošiasi nuostabiausiai šventei Kalėdoms.
Mokiniai pagamino gražius kalėdinius eglės žaisliukus iš natūralių medžiagų. Džiaugiamės, kad šiais besmegeniais bus papuošta Naujininkų mikrorajono žaliaskarė.

Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Nijolė Misiukonienė
Technologijų mokytoja

Baigėsi kalėdinio lango karpinio konkursas ,,Žiemos tiltai“.

Išrinktas tinkamiausias piešinys. Jo autorė 3b klasės mokinė Rimantė Jautakytė (apdovanojama mokyklos tarybos prizu).

Lapkričio 22-25 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje

vyko  2-4 klasių mokinių diktanto  konkursas.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Sveikiname mokinius užėmusius I, II ir III vietas:

2021m. lapkričio mėn. Gamtosauginio komiteto nariai vedė mokymus pradinukams.

Šių metų lapkričio 22 d. mūsų progimnazijos bendruomenė minėjo Pasaulinę sveikinimosi dieną. Nuo ankstaus ryto Seniūnų tarybos nariai laukė visų atvykstančiųjų į progimnaziją.

Penktadienį (lapkričio 19 d.) praėjo trečiasis vaikų tarybos posėdis kuriame dalyvavau ir mūsų progimnazijos 6a kl. mokinė, Seniūnų tarybos pirmininko pavaduotoja Miglė Žilionytė.