Renginiai

Bendruomenės talka

Balandžio 28 d. grupė mokinių kartu su mokytojomis D.Balevičiūte ir V.Sivickiene dalyvavo Naujininkų bendruomenės talkoje. Talkos tikslas : sukurti Naujininkų parką. Dalyviai sodino medelius ir džiaugėsi bundančia gamta

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Balandžio 28 d. 3 a klasės mokiniai išskubėjo į Dzūkų g. biblioteką. Ten laukė įdomus susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku.

Kartu su dailės būrelio mok. J. Kuzmickienę, vaikai paruošė dovanėles mamoms. 

Balandžio gale 4a klasės mokiniai laikė šalies egzaminą "Atliekų kultūra".

Balandžio 25 dieną 6 mokiniai 9 (4-6a ir 2-7b) dalyvavo baigiamajame konkurso ,,Žalioji odisėja "renginyje-protmūšyje.

2022-ieji LR Seimo paskelbti Lietuvos universitetų metais. Su  7b klasės mokiniais per dorinio ugdymo pamokas nusprendėme leistis į ekskursiją po Vilniaus universiteto biblioteką ir jos architektūrinį ansamblį. Ekskursijos metu buvo aplankyta VU biblioteka, kuri įkurta 1570 m. ir iki šių dienų išlikusi autentiškose erdvėse, jaukūs universiteto kiemeliai bei didinga Šv. Jonų bažnyčia.