1a ir 1b klasės mokinių išvyka

Birželio 3 d. 1a ir 1b klasės mokiniai vyko į alpakų ūkį- veislyną Alpakos Trakai. Pirmokai smagiai leido laiką  gamtoje. Alpakų ūkio šeimininkė mokiniams papasakojo apie šiuos nuostabius gyvūnus.  Vaikai turėjo galimybę paliesti švelnią alpakų vilną, vedžiojo alpakas už pavadėlio, maitino jas.

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė

Gegužės mėn. grupė 8 klasės mokinių kartu su mokytojomis D.Balevičiūte ir V.Sivickiene sodino medelius šalia mokyklos.

Gegužės 16-20 d. pradinių klasių mokiniai domėjosi, pažino, žavėjosi augalais.

Gegužės mėnesį 8b ir 6a klasės mokiniai lankėsi ,,Klimato" muziejuje.

Gegužės 13 d. vyko pamokos ne mokyklos erdvėse. Mūsų progimnazijos 1-8 klasių moksleiviai ir jų mokytojai su gera nuotaika, entuziazmu, dideliu susidomėjimu vyko į įvairias edukacines programas.