Gerumo akcija „Skanėstas širdžiai“ 2022

2022 metų gruodžio 5 dieną Vilniaus Naujininkų progimnazijos aktų salėje buvo tradiciškai surengta gerumo akcija „Skanėstas širdžiai“. Akcijos tikslas - parduoti mokinių gamintus skanėstus ir gautus pinigus paaukoti akcijai ,,Maltos sriuba‘‘. Jaukioje aplinkoje vyko prekyba 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b kl. mokinių paruoštais gaminiais.  Šiemet surinkta nemaža pinigų suma – 370,24 Eur.
Renginio metu grojo Broniaus Jonušo muzikos mokyklos mokytojas Vladimir Školnyj.
Kepinių mugėje apsilankė gausus būrys svečių : mokytojai, jų mokiniai, kiti mokyklos darbuotojai.
Tikimės, kad ši graži gerumo akcijos tradicija gyvuos dar ilgai!

Labai dėkojame moksleiviams, jų tėveliams, klasių vadovėms ir visiems prisidėjusiems prie kilnaus tikslo.

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

2022 m.gruodžio mėn. 1 d . pradinių klasių mokiniai susitiko su vienu žinomiausiu lietuvių vaikų rašytoju Vytautu Račicku.

Lapkričio 24 d. 2-3 klasių mokiniams progimnazijos aktų salėje vyko  muzikinė edukacinė programa ,,Nemunėlio Lietuva‘‘.

Šių metų lapkričio 21 d. mūsų progimnazijos bendruomenė minėjo Pasaulinę sveikinimosi dieną.

Seniūnų taryba kviečia dalyvauti Naujininkų bendruomenės inicijuotoje akcijoje "Numegzk kojines senoliui“!