Renginiai

Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro rudens forumas

 

Rugsėjo 15 dieną Vilniaus Naujininkų Seniūnų tarybos pirmininkė Agata Tichomirova  ir jos pavaduotoja Erika Zubkova dalyvavo Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro rudens forume, kuris vyko  Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos posėdžių salėje.

RMSF atidarymo metu sveikinimo kalbas sakė Emilija Ivašauskaitė, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė, Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė koordinatorė A. Šukvetienė, VJOSAS pirmininkė O. Tučkutė, buvęs LMS Prezidentas bei LiJOT valdybos narys A. Mikalauskas.

Forumo metu Agata ir Erika dalyvavo diskusijoje ,,Švietimas – kas bus rytoj?'' kartu su Vilniaus miesto savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininku Vytautu Mitalu, Lietuvos pedagoge Austėja Landsbergiene bei Jauninimo reikalų departamento direktoriumi Jonu Laniausku.

Merginos išklausė LMS Vilniaus MSIC pirmininkės Emilijos Ivašauskaitės metinę veiklos ir vadovų klubų ataskaitas.

Forumo metu buvo išrinkta Vilniaus MSIC pirmininkė Justė Kavaliauskaitė. Linkime jai sėkmės dirbant.
Nuotraukų autorius Lukas Bartkus.
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 14 dieną nuo pat ryto mikrorajono gyventojai ir svečiai buvo kviečiami  į  jau 16 metų vykstančios Naujininkų šventės renginius. 

Visuomeninė organizacija  “Naujininkų bendruomenė” kviečia apsilankyti Naujininkų bendruomenės šventės renginiuose.

Rugsėjo 14 d., 19.00 val., nemiegoti bus kviečiami Naujininkų mikrorajono bendruomenės nariai! Visus norinčius kviečiame į „Juventos“ gimnazijos sporto aikštyną, kuriame po atviru dangumi jūsų lauks nemokamų renginių programa. 
 

Rugsėjo 1-osios rytas Naujininkų mokyklos bendruomenei prasidėjo šventiškai.  Skambant muzikai, visos klasės susirinko mokyklos kieme, kuriame vyko Rugsėjo 1-osios šventė „Vėrinys Lietuvai“. 

Skelbiame pirmų klasių sąrašus.