Renginiai

Svečiuose Jiezno gimnazijos etnokultūros būrelis „Apie gyvenimą linksmai“

Žinodami, jog Jiezno gimnazija nuo senų laikų garsėja gražiomis etnokultūrinio ugdymo tradicijomis, pasikvietėme į svečius gimnazijos etnokultūrinio ugdymo būrelį „Apie gyvenimą linksmai“. Jam vadovauja meilę tautosakai, liaudies dainai, šokiui puoselėjanti pradinių klasių mokytoja metodininkė Ramutė Bubnienė. Mokytoja kartu su Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro meno vadove Ingrida Valentiene yra parengusios daug originalių muzikinių programų: „Tik nesumindžiok skruzdėlės“, „Paukščių turgus“, „Paukščių giesmės devynbalsės“, Pasaka apie vabaliukėlius“. Programa „Karvelėli mėlynasai“ varžytuvėse „Tautosakos malūnas 2014“ pelnė antrąją vietą respublikoje. Šį kartą mūsų mokyklos 3-5 klasių mokiniams būrelis „Apie gyvenimą linksmai“ pristatė nuotaikingą, įdomią, informatyvią programą „Visa tiesa apie žvirblį“. Manome, jog šis jiezniečių vizitas bus graži tolimesnio bendradarbiavimo pradžia.

 

                                                                                          Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Balevičiūtė

                                                                                          Muzikos mokytoja Ieva Bubnytė
Ankstesni įrašai


Spalio 21 dieną Karoliniškių miške vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro vykdomos Orientavimosi varžybos. 

Lapkričio 18 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centras vykdė šaudymo varžybos, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti "Taiklioji akis".

Su nedidele Jaunųjų metraštininkų būrelio grupe  gražią rudens popietę  išsiruošėme į Vilniaus senamiestį aplankyti kalbančių skulptūrų. 

Mokslo metų pradžioje visos klasės nusprendė dalyvauti renginyje „Europos atliekų mažinimo savaitė“. Šių metų tema – pakartotinis daiktų panaudojimas.

2017 m. lapkričio 16 d. minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną.  Šių metų torenancijos dienos simbolis – rankos.