Kvietimas į kalėdinį spektaklį "Kalėdų giesmė"

Gruodžio 20 d., 13.00 val.

Maloniai kviečiame

5-8 kl. mokinius, tėvelius, mokytojus ir visus mokyklos darbuotojus į kalėdinį spektaklį, sukurtą pagal Čarlzo Dikenso pasaką   ,,KALĖDŲ GIESMĖ“

Organizatoriai

018-12-06 Naujinikų mokykloje svečiavosi LIETUVOS MUZIKŲ SĄJUNGOS organizuotas interaktyvių susitikimų ciklo „Muzikos paslaptys" koncertas.

Gruodžio 13 – ąją minima Šv. Liucijos diena. Tai šviesos diena! Liucijos vardas, išvertus iš lotynų kalbos („lux, lucis“) reiškia šviesą.

Lapkričio 27 d. Naujininkų mokykloje vyko nepamokinio ugdymo diena - kūrybinė laboratorija „Prakalbink erdvę“ ir projektas „Kalėdinis vainikas“. Šią dieną kūrybinėje veikloje dalyvavo 1-10 klasės.

Į Vilniaus Naujininkų mokyklą buvo atvažiavę kariai. Jie papasakojo 2a, 3a, 4 c klasių mokiniams, kaip kariai gyvena.

2018 m. lapkričio 23d. 8m klasės mokinių komanda, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės, dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018“.