Renginiai

Mokyklinė dailės olimpiada

Neseniai mokykloje įvyko dailės olimpiada. Tema:,,Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus". Dalyvavo 16 mokinių iš aštuntų ir devintų klasių.
Pirmojo turo nugalėtoja pripažinta 8 m klasės mokinė Greta Dambrauskaitė. Ji ir atstovaus mūsų mokyklą II-ame dailės olimpiados ture.
Sveikinimai visiems dailės olimpiados dalyviams.

___________________________

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja
Ankstesni įrašai


Sausio 23 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Džiaugiamės, kad vaikai auga kartu su knyga. Pabudina knygos puslapius  lyg drugelius ir savo vaizduotei leidžia skristi į nežinomus tolius... Daug išmoksi iš mokytojų, daug išmoksi iš žmonių, bet daugiausia iš knygų.

Ankstų sausio 25 dienos rytą Vilniaus Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba susirinko į mokyklą ir prieš pamokas sveikino visus mokyklos bendruomenės narius su 696 Vilniaus gimtadieniu

Šių metų sausio 24 dieną Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos 2018-2019 m. m.  olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų mokiniai.

Sausio 11-osios rytą visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ pagerbėme žuvusiųjų 1991m. už Lietuvos laisvę atminimą.

Miela Naujininkų mokyklos bendruomene,

Tik  metai, kupini ieškojimų, 
nerimo ir atradimų džiaugsmo, 
nuskaidrinti bendradarbiavimo ir pasitikėjimo,
turtingi prasmingų darbų ir reikšmingų pasiekimų,  gyvenime gražiausi.

Ramybės Jums Kūčių naktį.
Gausos Kalėdų dienomis.
Daug vilčių Naujaisiais metais.

Naujininkų mokyklos bendruomenė