Renginiai

Aktyvi savaitė

Mokyklos priešmokyklinukai šią savaitę leido itin aktyviai .Ruošėsi Lietuvos neprikosamybės atkūrimo minėjimui, kurį iškilmingai paminėjo su ikimokyklinukais. Daineles, eilėraščius ir šokius skyrė gimtajai šaliai.Po šventės tėveliai vaikams padovanojo  šakotį. Buvo skanu.

Paskutinę savaitės dieną vykome į Vilniaus Saugaus miesto centrą. Vaika išklausė saugaus eismo ir civilinnės saugos pamokeles,žinias įtvirtino praktinėje veikloje.

___________________________

Vilma Žemaitytė Įrašo autorius:
Vilma Žemaitytė
Prišmokyklinio ugdymo pedagogė
Ankstesni įrašai


02-28 d. į mokyklą rinkosi svečiai iš Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos, VTVŽŪM.  Kartu su mūsų mokyklos 6 a kl. mokiniais jie dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Sakmių durstinys“.

Mūsų Abėcėlės šventė buvo linksma. Mes klausėmės dainelių apie rusų kalbos abėcėlę, patys skaitėme nuotaikingus eiliuotus raidžių pristatymus. Kol ruošėmės šventei, susidraugavome su rusų kalbos raidėmis, išmokome jas rašyti ir tarti. Šventei dar turėjome nupiešti spalvingus plakatus, kuriuose reikėjo kūrybingai  pavaizduoti visas abėcėlės raides.

Kovo 1 d. mūsų mokyklos 5b klasės mokinių komanda: Agnė Grybauskaitė, Jorė Ivančikaitė, Nojus Celiešius ir Dovydas Puslys - dalyvavo Vilniaus miesto 5 klasių viktorinoje “Biblijos žinovas” ir užėmė garbingą III vietą.

Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
Išaugusį iš pelenų,
Kaip savo rūpestį didžiausią,
Kuriuo lyg vieškeliu einu.“
            Justinas Marcinkevičius                                      

Kviečiame visus Naujininkų mokyklos 5-10 klasių moksleivius, tėvelius ir mokytojus dalyvauti patriotinės dainos festivalyje „Aš tikrai myliu Lietuvą“ skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginys vyks 2019 m. kovo 12 dieną, 6-os pamokos metu, mokyklos aktų salėje.
Piešinio autorė 8m klasės mokinė Greta Dambrauskaitė

Renginio organizatoriai

O kas gi tu esi,Tėvyne, jei ne mes,
Jei ne mūs rankos, jei ne mūs širdys?
Justinas Marcinkevičius

Mes pasiruošę ir pasipuošę

Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba ir aktyviausi 9a klasės mokiniai Lietuvos gimtadienį šį kartą minėjo iškeldami geltonos, žalios ir raudonos spalvos rankų delnus.