Renginiai

4a klasės dalyvavimas kultūrinėje edukacinėje programoje- ekskursijoje "Pasislėpusios miesto detalės".

Spalio 12 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje- ekskursijoje "Pasislėpusios miesto detalės". Mokiniai gyvai tyrinėjo miestą, susipažino su istorijos įvykius žyminčiomis vietomis. Ketvirtokai ieškojo dažnai nepastebimų miesto detalių, puošybos elementų, „antram“ gyvenimui pritaikytų objektų ir jų fragmentų.

Ekskursijos vadovė sudomino mokinius ir paskatino geriau suprasti ir interpretuoti miesto kultūrinę aplinką.

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Gabrielė Kairytė dalyvavo respublikiniame technologijų konkurse-parodoje "Galvos apdangalų ŠOU". 

2020-10-12 Kultūrinė pažintinė veikla: 1a ir 1b klasės vyko į Trakus. 

Spalio 11 dieną, sekmadienį, 5a klasės mokiniai kartu su tėvais ir klasės vadovu išsiruošė į geologinę ekskursiją ,,Ledyno pakraščio gyventojai”, kuri vyko Pavilnio reginioniame parke, netoli Pučkorių atodangos.

4 a klasės mokiniai spalio 8 d. apsilankė Vilniaus universiteto botanikos sode. Ten susitiko su gamtosauginio projekto “ Žaliasis Kodėlčiukas” partneriais- Vilniaus Atžalyno mokyklos- darželio ketvirtokais. Projekto dalyviai aptarė jau nuveiktus projekto darbus, įteikė vieni kitiems pačių pagamintus lankstinukus.

Spalio 2 d. mokytojai dalyvavo VU Botanikos sodo pažintiniame  ir degustaciniame renginyje „Pomologinių kolekcijų augalų įvairovė“,kurį vedė vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė VU Botanikos sode Kairėnuose.