Renginiai

Edukacinė pamoka 1a klasėje "Auginkim atsakingai"

        Vasario  10 d. 1 a klasėje vyko edukacinė pamoka "Augink atsakingai". Jos metu kalbėjo apie naminius gyvūnus - šunį, katę.  Aiškino jų  ypatybes, o svarbiausia diskutavo apie atsakingą gyvūnų auginimą ir jų priežiūrą.
       Antroje dalyje diskusija persikėlė į pirštukus - visi konstravo augintinio modelį iš LEGO kaladėlių. Vaikams edukacinė pamoka labai patiko. Vaikų darbeliai džiugina.

___________________________

Jolanta Kuzmickienė Įrašo autorius:
Jolanta Kuzmickienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Kviečiame Naujininkų progimnazijos bendruomenę
į iškilmingą nuotolinį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos
103 – iųjų  metinių minėjimą

 

Antrąjį mokslo metų pusmetį šeštų klasių mokiniai pradėjo rusų kalbos abėcėlės švente “Abėcėlė linksmai”. 

„Mus supantis daiktų pasaulis ir jų poveikis aplinkai tiesiogiai priklauso nuo kūrėjo galvoje užgimusios idėjos.”- sako INDI dizaino studijos įkūrėjas, ekologinio dizaino asociacijos steigėjas Simonas Tarvydas, vienas pirmųjų Lietuvoje pritaikęs žiedinio dizaino principus.

Susibūrusios į būrį
Namučius raidelės turi
Tai visai ne pasakėlė
Jų namučiai ABĖCĖLĖ


1a klasėje vyko abėcėlės šventė.