Renginiai

Saugus internetas

___________________________

Jelena Sapožnikova Įrašo autorius:
Jelena Sapožnikova
Socialinė pedagogė
Ankstesni įrašai


Antrąjį mokslo metų pusmetį šeštų klasių mokiniai pradėjo rusų kalbos abėcėlės švente “Abėcėlė linksmai”. 

„Mus supantis daiktų pasaulis ir jų poveikis aplinkai tiesiogiai priklauso nuo kūrėjo galvoje užgimusios idėjos.”- sako INDI dizaino studijos įkūrėjas, ekologinio dizaino asociacijos steigėjas Simonas Tarvydas, vienas pirmųjų Lietuvoje pritaikęs žiedinio dizaino principus.

Susibūrusios į būrį
Namučius raidelės turi
Tai visai ne pasakėlė
Jų namučiai ABĖCĖLĖ


1a klasėje vyko abėcėlės šventė.

 

Sausio 28d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje tradiciškai vyko pirmokų abėcėlės šventė. Šiemet šventė buvo kitokia, nes vyko nuotoliu būdu. Į nuotolinį renginį susirinko 1b klasės pirmokai. Pasipuošę savo vardo karūnomis nukeliavo į raidžių šalį.

Kviečiame paminėti tarptautinę pelkių dieną ir sudalyvauti nemokame renginyje ,,Lietuvos pelkių reikšmė, apsauga ir atkūrimas“. Nuotolinį renginį organizuoja Nacionalinis ST lankytojų centras vasario 2d. (antradienį) 18val..