Renginiai

Mes atsisveikiname su Tavim, pradine, Tave gražiausiais žodžiais pavadinę...

4a klasės mokiniai atsisveikino su pradine mokykla smagiai laiką leisdami gamtoje. Miške žaidė Laser TAG žaidimus. Dalyvaudami  lazeriniame mūšyje ketvirtokai  įrodė, kad yra drąsūs, stiprūs, azartiški, greiti, sumanūs.  Atėjo laikas žengti drąsų žingsnį į naują pradžią. Sėkmės jiems penktoje klasėje!                                                                                                                                                

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Birželio 18 d. nuotoliniu būdu vyko 5-8 klasių mokinių protmūšis „Sveikatiada“, kuriuo buvo siekiama formuoti mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius.

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., 

Mieli Naujininkų progimnazijos bendruomenės nariai, 

  kviečiame Jus virtualiai pasižiūrėti Mokslo metų baigimo šventę. 

Ši parodėlė  - paskutinė šiais mokslo metais. Ir mes ją skiriame savo Tėveliams. Joje rasite save, galėsite nuvykti į kitas planetas, dalyvauti gėrio ir blogio kovoje , pabraidyti  kaimo pievomis...

Paroda-tai savo minčių, jausmų, principų išklotinė.

Mūsų mokykla prisidėjo prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotos visuotinės nuotolinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Į mokinių profesinį veiklinimą buvo įtraukti mokinių artimieji.