8a ir 8b klasės mokinių susitikimas su buvusiu mokiniu, aktoriumi Mantu Barvičiumi

Spalio 21 dieną mūsų mokyklą aplankė buvęs mokinys - aktorius Mantas Barvičius. Susitikime dalyvavo 8a ir 8b klasės mokiniai. Mantas Barvičius pradžioje dalijosi šiltais prisiminimais apie mūsų mokyklą, kad būtent čia pajuto įkvėpimą būti aktoriumi. Po to ir mus įtraukė į linksmus aktorystės žaidimus, per kuriuos galėjome pabendrauti ir atsipalaiduoti, visiems buvo smagu pabūti ne mokyklos suoluose.
8b kl. mokinės Jorė ir Kamilė
___________________________
padėkoti autoriui








Įrašo autorius:













