Kalėdiniai meduoliai

8b kl. mokiniai per technologijų pamoką mokėsi kepti ir dekoruoti kalėdinius meduolius. Į šias kūrybines dirbtuves buvo pakviesta ir klasės auklėtoja I. Juškienė, kuri su dideliu užsidegimu dalyvavo meduolių dekoravime. Meduolių kepimas išmokė mus tartis ir dirbti drauge. Dirbant kartu, mūsų veidus puošė plačios šypsenos, skambėjo juokas. Dėkojame technologijų mokytojai N. Misiukonienei už naują patirtį virtuvėje ir smagiai praleistą laiką drauge.

8b kl. mokinė Anelė

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė

Miela Naujininkų mokyklos bendruomene,

dėkojame visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos „Skanėstas širdžiai“.

Nuoširdus ačiū 1b, 1c, 2a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8 b klasių mokiniams ir jų klasių vadovams už pagamintus ir gražiai supakuotus skanėstus.

Miela Naujininkų mokyklos bendruomene,

dėkojame visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos „Skanėstas širdžiai“.

Kviečiame visus mokinius, tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam iki gruodžio 21 d.

Gruodžio 13d. Mokyklos l aukšto fojė vyko eglutės įžiebimo šventė.

Kuo nuoširdžiausi linkėjimai nuo Vilniaus miesto savivaldybės ir VšĮ "Active Vilnius":)

Jau turbūt teko girdėt, kad šiais metais Vilniaus čiuožykla yra įrengta prie Baltojo tilto. Joje pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais kviečiame moksleivius čiuožti nemokamai!