Renginiai

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 5 - 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas

2022 m. sausio 19 d. aktų salėje vyko Vilniaus Naujininkų progimnazijos 5 - 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas.
6 - 8 klasių mokiniai dalyvavo meninio skaitymo konkurse. 6 - 7 klasių mokiniai deklamavo  mėgstamiausius rusų poetų eilėraščius, o 8 klasių mokiniai rusų poetų eilėraščius apie gyvūnus. Konkursui pasiruošė 13 mokinių. Skaitovus  vertino kompetentinga komisija. Vertinimo komisijos pirmininkė Vilniaus Žvėryno gimnazijos rusų kalbos mokytoja ekspertė Irena Vološina. Komisijos nariai: direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Žydrū́nė Motiejū́nienė, Anglų kalbos mokytoja Violetta Baliulienė, Vilniaus Jono Pauliaus antrojo gimnazijos rusų kalbos mokytoja Agnė Galumbàuskienė, kultūros nakties vadovė Gintarė Šiaulytė.

Išklausius mokinius vertinimo komisija pasitarė ir paskelbė rezultatus. Buvo paskelbti laureatai 6, 7, 8 klasių kategorijose. Laureatais tapo 2 šeštos, 2 septintos ir 1 aštuntos klasės mokinė. Dalyviai buvo apdovanoti Vilniaus  Naujininkų padėkos raštais už sėkmingą dalyvavimą .
Laureatai gavo dovanų knygas, o dalyviai suvenyrus.
Mokinius ruošė rusų kalbos vyr. mokytojos Danutė Balevičiūtė ir Regina Volodkovič

Dėkojame komisjos nariams.
Sveikiname mūsų laureatus ir linkime sėkmės miesto olimpiadoje.

___________________________

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė
Ankstesni įrašai


Šiandien visi kartu minime Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dieną.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Kviečiame kartu paminėti Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dieną.
Sausio 13 d. 8:00 val. uždegti žvakutes savo languose ir sudalyvauti akcijoje „Uždek, atminimo žvakutę“.

Sausio 3 d. Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,,Lietuviški smilkalai“, kuriuos organizavo ir savo patirtimi juose dalinosi technologijų mokytoja Nijolė Misiukonienė.  

Gruodžio 27 d. mokinių atostogų metu Vilniaus Naujininkų progimnazijos mokytojai vyko į edukacinį seminarą „Patrauklių aktyvių tiriamosios veiklos projektų vertinimo bei mokinių įsivertinimo sėkmės pavyzdžiai, kurie padėjo pagerinti mokinių pasiekimus“.
 

Gruodžio 23 d. pradinių klasių mokiniams vyko kultūrinė pažintinė veikla. Mokiniai su klasės draugais ir mokytojomis žaidė žaidimus, aptarė Kalėdines tradicijas, gamino kalėdinius atvirukus, dalyvavo Edulando edukacijoje " Sniegas dykumoje 2".