3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

Kovo 16 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje  vyko 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Sveikiname mokinius užėmusius I, II ir III vietas:

3b kl. Rimantę Jautakytę, I v. (mokytoja V. Grybauskienė)

3a kl. Meidą Kutkutę, II v. (mokytoja R. Simonavičienė)

3b kl. Eviją Kazarian, III v. (mokytoja V. Grybauskienė)

3c kl. Milaną Lenkaitytę, III v. (mokytoja S. Klusaitė)

4b kl. Adomą Budniką, I v. (mokytoja V. Chlebnikovienė)

4b kl. Dominyką Butkų, II v. (mokytoja V. Chlebnikovienė)

4b kl. Osvaldą Seliavą, III v. (mokytoja V. Chlebnikovienė)

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė

Kviečiame pažiūrėti dailės būrelio ,,Menų sodai“ darbų parodą "Labas, pavasari".

Kovo mėnesį GMP nariai su mokytojomis S.Bakaitiene ir V.Sivickiene parengė metodinę medžiagą ir stendus, skirtus Žemės dienai.  Kovo 21 d. klasių vadovės su auklėtiniais prisiminė, kada ir kodėl švenčiama Žemės diena, aiškinosi, kodėl gamtosauga žmonijai darosi vis svarbesnė.

Kovo 17-ą dieną grupė mūsų mokyklos 7-8 klasių mokinių dalyvavo Žaliojo taško organizuotame renginyje ,,Įdomioji Ekologija ",kuris skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Mieli 1-8 klasių mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai,

Kviečiame Jus paminėti Pasaulinę Dauno sindromo dieną, kovo 21 d. (pirmadienį) ir dalyvauti   seniūnų tarybos inicijuotoje akcijoje „Linksmosios kojinės“.

Vilniaus „Juventos" gimnazija su Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyriumi kviečia prisijungti prie paramos karo pabėgėliams iš Ukrainos.
Šiuo metu labai reikalingi batai paaugliams (tinkami dabartinėmis oro sąlygomis, pavasariui bei sportbačiai).