Vilniaus "Juventos" gimnazijos iniciatyva

Vilniaus „Juventos" gimnazija su Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyriumi kviečia prisijungti prie paramos karo pabėgėliams iš Ukrainos.
Šiuo metu labai reikalingi batai paaugliams (tinkami dabartinėmis oro sąlygomis, pavasariui bei sportbačiai).
Ypatingai trūksta moteriškų 37, 38, 39 dydžio batų ir vyriškų 41, 42, 45 dydžio.
Jei galėsite prisidėti, labdarą prašome palikti prie "JUVENTOS" gimnazijos budinčiųjų stalo iki šio trečiadienio (kovo 16 d.) 12 val.
Adresas - Telšių g. 2
Kviečiame prisidėti

Vilniaus Naujininkų progimnazija prisijungė prie M. Biržiškos gimnazijos suorganizuotos iniciatyvos, kurios metu buvo renkama parama Ukrainos žmonėms. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, aktyviai prisidėjusiems prie šios gražios akcijos.

Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Viena iš jų Kovo – 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šiemet šios šventės nuotaikomis mūsų progimnazija gyveno visą savaitę.

Kovo 7-10 d. vyko kalbų savaitė ,,Lietuva pasaulyje‘‘.

Šią savaitę progimnazijoje šurmuliuoja artėjančios Kovo 11-osios nuotaikos.
Kalbų metodinė grupė ir Seniūnų taryba kviečia švęsti laisvę!

Kovo 4 d. Naujininkų progimnazijos 1-4 klasių mokiniai suorganizavo Kaziuko mugę.

Vilniaus Naujininkų progimnazija jungiasi prie M. Biržiškos gimnazijos iniciatyvos ir kviečia prisidėti prie renkamos pramos Ukrainos žmonėms.

Kovo 7, 8, 9 d. mokiniai gali atnešti paramą į savo  kabinetus.