Saugokime Žemę

Kovo mėnesį GMP nariai su mokytojomis S.Bakaitiene ir V.Sivickiene parengė metodinę medžiagą ir stendus, skirtus Žemės dienai.  Kovo 21 d. klasių vadovės su auklėtiniais prisiminė, kada ir kodėl švenčiama Žemės diena, aiškinosi, kodėl gamtosauga žmonijai darosi vis svarbesnė. Mokiniai sužinojo, kuo svarbūs maži ir, atrodytų, nežymūs darbai : popieriaus ir elektros taupymas, langų ir durų sandarumas, vandens čiaupų sutvarkymas, diskutavo,  kaip  visi ir kiekvienas gali prisidėti prie gamtos saugojimo.

Remdamiesi  parengta metodine medžiaga, moksleiviai susipažino su 2022 m. organizmų rūšių dešimtuku. Organizmų rūšių dešimtukų tikslas – plačiau pristatyti visuomenei valstybės gamtos turtų įvairovę ir skirtingumą. Lietuvoje jau trečią kartą išrinktas dešimtukas  – į jį pateko rūšys, į kurias gamtininkai nori atkreipti visuomenės dėmesį 2022-aisiais metais.

Moksleivius kviečiame pažinti, stebėti, kaupti paplitimo informaciją apie išrinktas metų rūšis bei metų buveinę.

GMP koordinatorės

Kovo 17-ą dieną grupė mūsų mokyklos 7-8 klasių mokinių dalyvavo Žaliojo taško organizuotame renginyje ,,Įdomioji Ekologija ",kuris skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Mieli 1-8 klasių mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai,

Kviečiame Jus paminėti Pasaulinę Dauno sindromo dieną, kovo 21 d. (pirmadienį) ir dalyvauti   seniūnų tarybos inicijuotoje akcijoje „Linksmosios kojinės“.

Vilniaus „Juventos" gimnazija su Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyriumi kviečia prisijungti prie paramos karo pabėgėliams iš Ukrainos.
Šiuo metu labai reikalingi batai paaugliams (tinkami dabartinėmis oro sąlygomis, pavasariui bei sportbačiai).

Vilniaus Naujininkų progimnazija prisijungė prie M. Biržiškos gimnazijos suorganizuotos iniciatyvos, kurios metu buvo renkama parama Ukrainos žmonėms. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, aktyviai prisidėjusiems prie šios gražios akcijos.

Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Viena iš jų Kovo – 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šiemet šios šventės nuotaikomis mūsų progimnazija gyveno visą savaitę.

Kovo 7-10 d. vyko kalbų savaitė ,,Lietuva pasaulyje‘‘.