Kvietimas dalyvauti seniūnų tarybos akcijoje "Velykiniai margučiai"

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Seniūnų taryba kviečia dalintis savo margučių nuotraukomis ir sudalyvauti akcijoje „Velykiniai margučiai“.
Nuotraukas kviečiame įkelti paspaudus šią nuorodą:
Įkėlus nuotrauką, prašome nurodyti savo vardą, jei mokinys ir klasę.
Nuotraukų lauksime iki balandžio 19 d.

Linkime šiltų, jaukių, gražių artėjančių šv. Velykų.

Seniūnų taryba

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Balandžio 07 d.  mokykloje vyko Tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės  grupės baigiamasis renginys „Gamtos ženklai”.

Kalendorius skaičiuoja ilgai laukto  pavasario dienas, visi nori  įkvėpti žydinčių augalų aromato ir su džiaugsmu atkreipti dėmesį į labiausiai nepastebimus pavasario ženklus.

Kovo 16 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje  vyko 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada.

Kviečiame pažiūrėti dailės būrelio ,,Menų sodai“ darbų parodą "Labas, pavasari".

Kovo mėnesį GMP nariai su mokytojomis S.Bakaitiene ir V.Sivickiene parengė metodinę medžiagą ir stendus, skirtus Žemės dienai.  Kovo 21 d. klasių vadovės su auklėtiniais prisiminė, kada ir kodėl švenčiama Žemės diena, aiškinosi, kodėl gamtosauga žmonijai darosi vis svarbesnė.

Kovo 17-ą dieną grupė mūsų mokyklos 7-8 klasių mokinių dalyvavo Žaliojo taško organizuotame renginyje ,,Įdomioji Ekologija ",kuris skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.