Renginiai

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Saulės zuikutis‘‘

Birželio 14 - 28 dienomis Vilniaus Naujininkų progimnazijoje veiks dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Saulės zuikutis‘‘. Stovyklos tikslas: ugdyti vaikų socialines-emocines kompetencijas ir kultūrinę edukaciją, skatinti sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą ir gamtos pažinimą. Stovykla veiks kasdien nuo 8.30 iki 15.00 valandos. Vilniaus miesto savivaldybė dalinai finansavo programą. Stovyklos metu vaikai ne tik užsiims kūrybine veikla, bet ir smagiai leis laiką aktyviai žaisdami, sportuodami, keliaus į muziejus, teatrus, kiną, dalyvaus edukaciniuose užsiėmimuose, praktiniuose užsiėmimuose gamtoje, lankys kultūrinės ir istorinės vietas bei pramogaus mieste.

___________________________

Justina Grudinskienė Įrašo autorius:
Justina Grudinskienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Skelbiame 1-8 klasės mokinių, papildomai kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2022 m. rugsėjo 1 d., sąrašus

Birželio 7 d. progimnazijoje vyko smagus 5, 6 klasių anglų k. sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“, kuriame dalyvavo 23  5 klasių mokiniai ir 20 šeštokų.

Birželio 3 d. 1a ir 1b klasės mokiniai vyko į alpakų ūkį- veislyną Alpakos Trakai. 

Gegužės mėn. grupė 8 klasės mokinių kartu su mokytojomis D.Balevičiūte ir V.Sivickiene sodino medelius šalia mokyklos. 

Gegužės 16-20 d. pradinių klasių mokiniai domėjosi, pažino, žavėjosi augalais.