Kvietimas į Mokslo baigimo šventę

Kviečiame 5-8 klasių mokinius, mokytojus, tėvelius, mokyklos darbuotojus dalyvauti Mokslo metų pabaigos šventėje, kuri vyks 2022 m. birželio 23 d. (ketvirtadienį) 12 val. aktų salėje.

Seniūnų taryba

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Vilniaus Naujininkų progimnazija birželio 14 – 28 dienomis organizuoja vaikų vasaros stovyklą ,,Saulės zuikutis‘‘. Stovykla veiks kasdien nuo 8.30 iki 15.00 valandos.

Lik sveika, pradine mokykla!

Birželio 13 d. mokyklos pradinukams nuskambėjo paskutinis mokslo metų skambutis. Vaikai atsisveikino su savo mokytojomis ir mokykla iki kito rugsėjo.

Vasara puošiasi žiedais, vešlia žaluma.Greit švęs vidurvasarį, Rasos šventę.

Mokiniai irgi ruošiasi švęsti. Kas mokslo metų pabaigą, kas 8 klasių baigimą.

Dailės būrelis ,,Menų sodai“ jau užbaigė kūrybinius metus ir savo veiklą karūnavo paroda ir išvyka į Rokantiškių piliakalnį.

Birželio 14 - 28 dienomis Vilniaus Naujininkų progimnazijoje veiks dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Saulės zuikutis‘‘.

Birželio 7 d. progimnazijoje vyko smagus 5, 6 klasių anglų k. sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“, kuriame dalyvavo 23  5 klasių mokiniai ir 20 šeštokų.