Lik sveika, pradine mokykla!

Birželio 13 d. mokyklos pradinukams nuskambėjo paskutinis mokslo metų skambutis. Vaikai atsisveikino su savo mokytojomis ir mokykla iki kito rugsėjo.

Mokyklos 3a, 3b, 3c klasių mokiniai pakvietė ketvirtokus į atsisveikinimo su mokykla šventę. Išleistuvių programoje skambėjo pradinukų choro dainelės. Trečiokai džiugino ritminių šokių pasirodymais, dainomis, grojo dūdelėmis bei linkėjo vyresniesiems draugams sėkmės penktoje klasėje.

Ketvirtokai perskaitė paruoštą testamentą trečiokams bei iškilmingai įteikė simbolinį raktą, kuris atrakina žinių ir mokslo karalystės duris.  Jautriai nuskambėjo 4a ir 4b klasių mokinių atsisveikinimo daina ,,Tu vėjo paklausk“.

Ketvirtokams sėkmės palinkėjo direktoriaus pavaduotoja V. Sabonienė bei įteikė pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus.

Lik sveika, pradine!

Roma Simonavičienė Įrašo autorius:
Roma Simonavičienė

Vasara puošiasi žiedais, vešlia žaluma.Greit švęs vidurvasarį, Rasos šventę.

Mokiniai irgi ruošiasi švęsti. Kas mokslo metų pabaigą, kas 8 klasių baigimą.

Dailės būrelis ,,Menų sodai“ jau užbaigė kūrybinius metus ir savo veiklą karūnavo paroda ir išvyka į Rokantiškių piliakalnį.

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, papildomai kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2022 m. rugsėjo 1 d., sąrašus

Birželio 14 - 28 dienomis Vilniaus Naujininkų progimnazijoje veiks dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Saulės zuikutis‘‘.

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, papildomai kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2022 m. rugsėjo 1 d., sąrašus

Birželio 7 d. progimnazijoje vyko smagus 5, 6 klasių anglų k. sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“, kuriame dalyvavo 23  5 klasių mokiniai ir 20 šeštokų.