Dalyvavimas Naujininkų federacijos šventėje

Akimirkos iš tradicinės Naujininkų bendruomenės šventės, kurioje aktyviai dalyvavome.
Austėja (7b) ir Miglė (7a) mokyklos aktų salėje vedė meninių improvizacijų renginį "Sveikiname Naujininkus ir Vilnių 700".
3b, 4b, 5b, 6b klasių mokiniai aktyviausiai dalyvavo gražiausios skrybėlės konkurse ir pelnė prizus.

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Europos kalbų diena minima kasmet rugsėjo 26 d. Tradiciškai šią progą prisiminėme ir mes. Kalbų mokytojai mūsų progimnazijoje vedė netradicines pamokas.

Rgsėjo mėnesio pabaigoje 7a ir 8b klasės mokiniai lankėsi Biržų apylinkėse

10.00- 16.00 Meninės, muzikinės improvizacijos Naujininkų erdvėse "Sveikiname Naujininkus ir Vilnių 700":
Prie Dariaus  ir Girėno/Kapsų g. sakryžos; prie LIDL; prie Naujininkų seniūnijos; prie gimnazijos "Juventa"; prie Dzūkų/Panevėžio g. sankryžos.

15.00 – 18.00 Pramogos ir edukacija „Juventos“ gimnazijos teritorijoje:

Šiandien progimnazijos aktų salėje vyko Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų orkestro koncertas

Rugsėjis

Po langais iš ryto