Kalėdos mokykloje

Gruodžio mėnesio pradžioje puošėme mokyklos erdves: mokiniai gamino ekologiškus žaisliukus mokyklos aktų salei, mokyklos tarybos nariai (mokiniai, tėvai ,mokytojai) pynė kalėdinius vainikus ir juos kabino koridoriuose.
Vestibiulyje kiekvieną pirmadienį buvo uždegama advento žvakė.Susikaupę laukėme Kalėdų stebuklo.Dėkoju visiems už nuoširdų darbą.
Pagarbiai mokyklos tarybos pirmininkė S.Bakaitienė

Vilniaus Naujininkų progimnazija atrinkata dalyvauti ,,Tūkstantmečio mokyklų” programoje.

2022 metų gruodžio 5 dieną Vilniaus Naujininkų progimnazijos aktų salėje buvo tradiciškai surengta gerumo akcija „Skanėstas širdžiai“. Akcijos tikslas - parduoti mokinių gamintus skanėstus ir gautus pinigus paaukoti akcijai ,,Maltos sriuba‘‘

2022 m.gruodžio mėn. 1 d . pradinių klasių mokiniai susitiko su vienu žinomiausiu lietuvių vaikų rašytoju Vytautu Račicku.

Lapkričio 24 d. 2-3 klasių mokiniams progimnazijos aktų salėje vyko  muzikinė edukacinė programa ,,Nemunėlio Lietuva‘‘.