Seniūnų tarybos akcija „Padėk mažajam draugui“.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Kviečiame prisidėti prie seniūnų tarybos organizuojamos akcijos „Padėk mažajam draugui“.

Norime paraginti visus mokytojus, 1-8 kl. mokinius, mokyklos darbuotojus prisijungti prie gyvūnų prieglaudėlės „Tautmilės globa“ paramos mažiesiems jos gyventojams. Reikalingų daiktų sąrašą rasite žemiau.
          Akcija vyksta birželio 1- 8 d. Surinktus daiktus atneškite birželio 9 d. į 58 kabinetą.

Džiaugsimės, jei prisidėsite.

Tautmilės prieglaudai labiausiai trūksta:

• kokybiško sauso maisto sterilizuotoms katėms (Hills, Leonardo, Nature’s Protection, Josera ir pan.);

• kokybiško sauso maisto šunims, suaugusiems, mažyliams, senjorams

(Josera, Hills, Royal Canin, Brit Care/Premium ir pan.);

• sauso ir šlapio maisto kačiukams (Josera, Hills, Royal Canin ir  pan.);

• kokybiškų konservų suaugusiems šunims, katėms bei jų mažyliams;

• kraiko (tinka bet kurios rūšies, geriausia sušokantis);

• laikraščių, palučių, rankšluostinio popieriaus;

• šepečių ir kempinių ( jie reikalingi tvarkant narvelius).

Prieglaudos mažuosius gyventojus dar galima palepinti skanukais, žaislais, pledukais, antkakliais, pavadėliais ( šie daiktai prieglaudai nėra pirmos būtinybės).

Seniūnų taryba

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Didžiuojamės 6a klasės  mokinio Emilijaus Brazio matematikos pasiekimais. Sveikiname laimėjus III vietą Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje.

2023 m. balandžio 27 dieną 4c klasės mokinių komanda, sudaryta iš Akvilės Ilkevičiūtės, Gerdos Zasčižinskaitės, Jono Giedraičio ir Igno Vetrovo, dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 4-ų klasių  skirtingų gebėjimų mokinių nuotolinėje kalbinėje viktorinoje "ŽAIDŽIU ŽODŽIU".

Gegužės 4 d. Naujininkų progimnazijoje pamokos ir edukaciniai užsiėmimai vyko ne mokykloje, o daugybėje skirtingų erdvių.

Dalis 5, 8 klasių mokinių  dalyvavo  ekologinių projektų  respublikiniame  konkurse „Šiukšlė – nešiukšlė.”

Renginio tikslas – ugdyti mokinių kūrybinį mąstymą, ekologišką gyvenimo būdą, skatinti domėjimąsi STEAM mokslais.

Į tūkstantmečio mokyklomis tituluotas ugdymo įstaigas keliauja pirmieji pinigai: paviešintas atrinktųjų sąrašas ir kiek lėšų joms teks - LRT