Renginiai

Mokomoji programa “Žvaigždės, planetos ir mes...“

Lapkričio 18 d. 6 m kl. mokiniai kartu su mokytojomis J.Zinkevičiene  ir V.Sivickiene nuvyko  į Vilniaus universiteto Planetariumą - vienintelį Lietuvoje specializuotą astronomijos ir gamtos mokslų informacijos centrą. Ši išvyka – tai integruoto geografijos, gamtos ir lietuvių kalbos projekto ,,Žemė gamtoje ir lietuvių papročiuose” dalis.  Mokomoji programa “Žvaigždės, planetos ir mes...“ vyko Žvaigždžių salėje. Mokiniai stebėjo ir klausė aiškinimo apie žvaigždes, Zodiako ir kitus žvaigždynus, meteorus bei kometas. Sužinojo  dangaus  kūnų savybes, žvaigždžių ir  planetų panašumus bei skirtumus, „nukeliavo“ į tolimiausias planetas. Pamatė dangaus vaizdą iš Pietų pusrutulio, turėjo galimybę pažvelgti į kosmoso ateitį.

___________________________

Jolanta Zinkevičienė Įrašo autorius:
Jolanta Zinkevičienė
Geografijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje buvo surengta mūsų mokyklos mokinių piešinių paroda „Mano šventasis“.

Gamtosauginių mokyklų Visuotinė veiksmo diena.

Diskusija.

Spalio 28 d. Naujininkų mokyklos mokiniai dalyvavo pamokose ne mokyklos erdvėse

2016 metų spalio 26 dieną vyko konkursas „Gražiausia popieriaus rinkimo dėžė“.