Kūrybinė laboratorija “Prakalbink erdvę”

Gruodžio  9 d. mokykloje vyko trys pamokos. Kitos  pamokos organizuotos  kitaip:  vyko  kūrybinės laboratorijos "Prakalbink erdvę" ir "Tegul eglutė auga miške". Dalyvavo visos klasės. Mokykla tapo panaši į skruzdėlyną: kiekviena klasė  gamino kuo gražesnę, originalesnę eglutę, karpė balerinas bei jų sijonėlius – snaiges, kuriomis puošė mokyklos langus.

Konkursas „Tegul eglutė auga miške“-  jau tradicija tapęs renginys, kurio tikslas – ugdyti  emocinį ir vertybinį santykį su gamta, skatinti mokinių kūrybiškumą. Konkurse dalyvavo 1-10 klasių moksleiviai. Eglutes gamino iš kartono, popieriaus, plastiko ar kitokių atliekų. Maloniai nustebino mokinių išradingumas bei kūrybiškumas.

Pradinėse klasėse prizines vietas laimėjo:

I  vieta -  1a klasė,

II  vieta – 1b ir 4b klasės,

III vieta – 1c klasė.

5- 10 klasių koncentre:

I vieta - 5b,

II vieta -6a,

III vieta - 5a klasė.

Nuoširdžiausiai sveikiname nugalėtojus!

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja

Tradicinė gerumo akcija.

Aplankėme Vilniaus universiteto Planetariumą.

Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje buvo surengta mūsų mokyklos mokinių piešinių paroda „Mano šventasis“.

Gamtosauginių mokyklų Visuotinė veiksmo diena.

Diskusija.