Renginiai

Kūrybinė laboratorija “Prakalbink erdvę”

Gruodžio  9 d. mokykloje vyko trys pamokos. Kitos  pamokos organizuotos  kitaip:  vyko  kūrybinės laboratorijos "Prakalbink erdvę" ir "Tegul eglutė auga miške". Dalyvavo visos klasės. Mokykla tapo panaši į skruzdėlyną: kiekviena klasė  gamino kuo gražesnę, originalesnę eglutę, karpė balerinas bei jų sijonėlius – snaiges, kuriomis puošė mokyklos langus.

Konkursas „Tegul eglutė auga miške“-  jau tradicija tapęs renginys, kurio tikslas – ugdyti  emocinį ir vertybinį santykį su gamta, skatinti mokinių kūrybiškumą. Konkurse dalyvavo 1-10 klasių moksleiviai. Eglutes gamino iš kartono, popieriaus, plastiko ar kitokių atliekų. Maloniai nustebino mokinių išradingumas bei kūrybiškumas.

 

Pradinėse klasėse prizines vietas laimėjo:

I  vieta -  1a klasė,

II  vieta – 1b ir 4b klasės,

III vieta – 1c klasė.

 

5- 10 klasių koncentre:

I vieta - 5b,

II vieta -6a,

III vieta - 5a klasė.

 

Nuoširdžiausiai sveikiname nugalėtojus!

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Tradicinė gerumo akcija.

Aplankėme Vilniaus universiteto Planetariumą.

Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje buvo surengta mūsų mokyklos mokinių piešinių paroda „Mano šventasis“.

Gamtosauginių mokyklų Visuotinė veiksmo diena.

Diskusija.