Dainų festivalis „Aš tikrai myliu Lietuvą!“

Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
išaugusį iš pelenų,
kaip savo rūpestį didžiausią,
kuriuo lyg vieškeliu einu.

Justinas Marcinkevičius

Kovo 8 d. visa Naujininkų mokyklos bendruomenė tradiciškai minėjo
Kovo 11 – ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. 27 laisvės metai - metai, kai galime ir turime toliau kurti ir puoselėti savo valstybę, kai savo asmenine veikla ir pilietine pozicija turime pasakyti: ,,Mes -  Lietuvos piliečiai“.

Jau nuo pat ankstyvo ryto visa mokyklos bendruomenė pasipuošė trispalvėmis segėmis. Gražią ir saulėtą popietę visi susirinko aktų salėje. Klasių kolektyvai atliko savo pasirinktas dainas, skirtas Lietuvai. Dešimtokai netgi patys sukūrė dainos žodžius. Žiūrėjome dešimtokų ir  devintokų  sukurtus filmukus.

Dėkojame mokyklos bendruomenei ir visoms klasėms už puikų pasiruošimą dainų festivaliui „Aš tikrai myliu Lietuvą!“

10a klasės mokinė Evelina Romanovskaja

Kovo 3 – iosios dienos vidurdienį mūsų mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė, kurią  įdėdami nemažai kūrybiškumo, jėgų ir darbo, organizavo socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai kartu su 3 b, 6 m, 7 m, 8 m, 10 a klasių mokinių atstovais.

02-28 d. mokykloje vyko Užgavėnių šventė. Per ketvirtąją pamoką  į mokyklos sporto aikštyną rinkosi pradinukai. Mokiniai dainavo Užgavėnių dainas, prisiminė šventės papročius, kaukes, (kai kurie mokiniai  ir patys buvo jų pasigaminę), šoko pritariant mandolinai, degino Morę.

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus.

Vasario 22 d. 6 m kl. komanda „Smalsučiai“,vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  dalyvavo tarpmokykliniame  projekte „Protų mūšis“, kuris skiriamas paminėti VMKMC 26–ajam gimtadieniui. Projekto organizatorius – Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras.

2017 vasario 23d. Saulės privačioje gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto  konkursas.