Renginiai

Šventinis renginys mokykloje

Gruodžio  21 dieną, antros pamokos metu, mokyklos aktų salė pasitiko mokinius, mokytojus ir mokinių tėvus žybsinčiomis lemputėmis, prakartėle ir improvizuotu žvaigždėtu dangumi. Šventinę nuotaiką padėjo kurti ir šventiški vaikai angelų baltumo skraistėmis, ir nuoširdžiai savo vaidmenis atliekančios šokėjos, choristai, Mariją bei Juozapą vaidinantys 6 – ų klasių moksleiviai, taip pat Trys karaliai ir kiti artistai.

 Šventinę programą pradėjo mokyklos styginių instrumentų ansamblis. Choristai, giedodami religinę giesmę, sustiprino renginio iškilmingumą, o viso renginio metu pasirodantys Juozapas ir Marija paryškino programos kaip vientiso spektaklio liniją. Mažosios šokėjėlės , tapusios snaigėmis, sukosi ir krito ant grindų, o didžiosios“ snaigės“ barstė improvizuotą sniegą visiems artistams ant galvų. Buvo gera, gražu ir nuoširdu. Ačiū mažiesiems ir vyresniesiems artistams ir jų mokytojoms Ingai , Sabinai, Gretai, Ievai už puikų šventišką renginį.

___________________________

Vilija Fokinienė Įrašo autorius:
Vilija Fokinienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Dėkojame buvusiam mūsų mokyklos mokiniui ROBERTUI MIKŠAI už paramą puošiant mokyklą, įrengiant laisvalaikio erdves mokiniams, kalėdines dovanas aktyviems, gerai besimokantiems mokiniams.

1a klasės mokiniai  gruodžio 21 d. pakvietė tėvelius dalyvauti vakaronėje. Tėveliai galėjo pasidžiaugti mažaisiais aktoriais. Pirmokėliai vaidino muzikinę pasaką „ Dangus griūva“.

Gruodžio 20 d. 5 a kl. vyko integruota tikybos ir lietuvių kalbos pamoka „Senieji Kūčių ir Kalėdų papročiai bei tradicijos“.  

Jaunųjų metraštininkų būrelio nariai gražią antradienio popietę keliavo po Vilniaus senamiestį su konkrečiomis užduotimis. 

Gruodžio 14 d. mūsų mokyklos mokslo pirmūnai ir aktyviai visuomeninėje veikloje dalyvaujantys mokiniai gavo gražią dovaną - įdomią ir turiningą edukacinę išvyką „Rūtos“ šokoladas ir kalėdinė Šiaulių pasaka“.