Kvietimas kartu minėti vasario 16 d.

„O kas gi tu esi, Tėvyne, jei ne mes, jei ne mūs rankos, jei ne mūs širdys?“ (J. Marcinkevičius)

Vasario 15 d. 11.30 val. Visų Šventųjų bažnyčioje minėsime LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ.
Maloniai kviečiame dalyvauti visą mokyklos bendruomenę:  mokinius, jų tėvelius, senelius, mokytojus.

Renginio organizatoriai
Vilniaus Naujininkų mokykla

Kviečiame jaunimą švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną  - VASARIO 16-ąją ir dalyvauti gražia Vasario 16-osios tradicija sostinėje tapusioje – šventinėje jaunimo eisenoje „LIETUVOS VALSTYBĖS KELIU“.

Vilnius sukūrė naują kultūra alsuojantį maršrutą SU-MENĖK!  Kviečiame moksleivius kartu su mokytojais ir tėveliais išbandyti šią naujovę.

Pranešame, jog mokykloje skelbiamas  gripo karantinas  ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupėse, 1-10 klasėse nuo 2019 m. vasario 1 d. iki 2019 m. vasario 8 d. (imtinai).

Neseniai mokykloje įvyko dailės olimpiada. Tema:,,Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus".

Sausio 23 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Džiaugiamės, kad vaikai auga kartu su knyga. Pabudina knygos puslapius  lyg drugelius ir savo vaizduotei leidžia skristi į nežinomus tolius... Daug išmoksi iš mokytojų, daug išmoksi iš žmonių, bet daugiausia iš knygų.