Renginiai

Gamtos pamoka „Lietuvos saugomos teritorijos“ Nacionaliniame lankytojų centre

Kovo 6 d. gamtos pamoka vyko kitaip. 5a ir 5b  kl. mokiniai su mokytojomis S.Bakaitiene ir  V.Sivickiene vyko į saugomų teritorijų Nacionalinį lankytojų centrą. Šis centras įsikūręs Antakalnyje, viename iš Sapiegų rūmų komplekso pastatų.

Gidė, sukdama susiliejančius krumpliaračius, supažindino su saugomų teritorijų sistema, paaiškino, ką ir kodėl reikia saugoti. Mokiniai sužinojo, kuo  svarbios pelkės, kokie augalai jose auga bei kokie gyvūnai gyvena. Vėliau kiekvienas mokinys  tapo  aktyviu  gamtos saugotoju  ir stebėjo pasirinktas  teritorijas. Mokiniai aiškinosi, diskutavo,  kaip  visi ir kiekvienas gali prisidėti prie gamtos saugojimo.

 

 

 
Ankstesni įrašai


Mokyklos priešmokyklinukai šią savaitę leido itin aktyviai .Ruošėsi Lietuvos neprikosamybės atkūrimo minėjimui, kurį iškilmingai paminėjo su ikimokyklinukais. 

02-28 d. į mokyklą rinkosi svečiai iš Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos, VTVŽŪM.  Kartu su mūsų mokyklos 6 a kl. mokiniais jie dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Sakmių durstinys“.

Mūsų Abėcėlės šventė buvo linksma. Mes klausėmės dainelių apie rusų kalbos abėcėlę, patys skaitėme nuotaikingus eiliuotus raidžių pristatymus. Kol ruošėmės šventei, susidraugavome su rusų kalbos raidėmis, išmokome jas rašyti ir tarti. Šventei dar turėjome nupiešti spalvingus plakatus, kuriuose reikėjo kūrybingai  pavaizduoti visas abėcėlės raides.

Kovo 1 d. mūsų mokyklos 5b klasės mokinių komanda: Agnė Grybauskaitė, Jorė Ivančikaitė, Nojus Celiešius ir Dovydas Puslys - dalyvavo Vilniaus miesto 5 klasių viktorinoje “Biblijos žinovas” ir užėmė garbingą III vietą.

Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
Išaugusį iš pelenų,
Kaip savo rūpestį didžiausią,
Kuriuo lyg vieškeliu einu.“
            Justinas Marcinkevičius                                      

Kviečiame visus Naujininkų mokyklos 5-10 klasių moksleivius, tėvelius ir mokytojus dalyvauti patriotinės dainos festivalyje „Aš tikrai myliu Lietuvą“ skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginys vyks 2019 m. kovo 12 dieną, 6-os pamokos metu, mokyklos aktų salėje.
Piešinio autorė 8m klasės mokinė Greta Dambrauskaitė

Renginio organizatoriai