Vilniaus jaunųjų turistų centro orientavimosi sporto varžybos

Šį šeštadienį 10.17 dieną, vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokiniai, lankantys Vilniaus jaunųjų turistų centro turizmo būrelį. Evija Kutkutė su komanda jaunučių merginų amžiaus grupėje iškovojo III-ją vietą!!!

Rima Kontvainienė

Spalio 12 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje- ekskursijoje "Pasislėpusios miesto detalės".

Gabrielė Kairytė dalyvavo respublikiniame technologijų konkurse-parodoje "Galvos apdangalų ŠOU".

2020-10-12 Kultūrinė pažintinė veikla: 1a ir 1b klasės vyko į Trakus.

4 a klasės mokiniai spalio 8 d. apsilankė Vilniaus universiteto botanikos sode. Ten susitiko su gamtosauginio projekto “ Žaliasis Kodėlčiukas” partneriais- Vilniaus Atžalyno mokyklos- darželio ketvirtokais. Projekto dalyviai aptarė jau nuveiktus projekto darbus, įteikė vieni kitiems pačių pagamintus lankstinukus.

Spalio 2 d. mokytojai dalyvavo VU Botanikos sodo pažintiniame  ir degustaciniame renginyje „Pomologinių kolekcijų augalų įvairovė“,kurį vedė vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė VU Botanikos sode Kairėnuose.