Naktis mokykloje

Atėjo lauktoji spalio 22 diena, mes naktį praleisime mokykloje. Klasės vadovė paprašė sudaryti veiklų planą, pagal kurį gyvensime 8 valandas.
Iš pradžių pasiruošėme jaukias poilsio vietas ,po to žiūrėjome siaubo filmą. Jis buvo labai baisus, bet mums patiko. Tada buvo diskoteka. Šokome kaip tik mokėjome ir pagal įvairias dainas. Dalis vaikinų žaidė su kamuoliuku Sekanti veikla buvo labiau aktualesnė mergaitėms. Turėjome fotosesiją devyniasdešimtųjų mada, bet prieš tai viena kitą padažėme, kad atrodytume dar gražiau. Nuotraukos išėjo tikrai nuostabios. Vėliau turėjome laisvo laiko, vaišinomės užkandžiais, juokėmės ir bendravome. Atsipūtę įsijungėme į viktoriną, kurią sudarė klausimai įvairia tematika :geografija, muzika, gamta, aktoriai. Kai visi jau buvo pritrūkę energijos ,žiūrėjome dar vieną siaubo filmą. Tačiau mes užmigo me vos tik jam prasidėjus. Auklėtoja pakėlė ,reikėjo ruoštis namo.
Ši nakvynė buvo kupina džiaugsmo, juoko bei meilės.
8a klasės mokinė Evija Kutkutė
padėkoti autoriui
























