Kviečiame paminėti 699 Vilniaus gimtadienį

Minint Vilniaus 699 gimtadienį Seniūnų taryba kartu su kalbų mokytojais kviečia 4-8 klasių mokinius sausio 24 -25 d. parašyti įvairiomis kalbomis po kelis sakinukus išsirinkus vieną iš duotų temų.

Siūlomos temos:
„Mano Vilnius",
"Mano mėgstamiausios Vilniaus vietos“.
,,Ką galėčiau papasakoti draugui apie Vilnių”.

Darbus įkelkite į Padlet lentą . https://padlet.com/v_reginele/5yb4z8idnkri0enm

Organizatoriai

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

2022 m. sausio 19 d. aktų salėje vyko Vilniaus Naujininkų progimnazijos 5 - 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas.
6 - 8 klasių mokiniai dalyvavo meninio skaitymo konkurse.

Šiandien visi kartu minime Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dieną.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Kviečiame kartu paminėti Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dieną.
Sausio 13 d. 8:00 val. uždegti žvakutes savo languose ir sudalyvauti akcijoje „Uždek, atminimo žvakutę“.

Sausio 3 d. Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,,Lietuviški smilkalai“, kuriuos organizavo ir savo patirtimi juose dalinosi technologijų mokytoja Nijolė Misiukonienė.

Gruodžio 27 d. mokinių atostogų metu Vilniaus Naujininkų progimnazijos mokytojai vyko į edukacinį seminarą „Patrauklių aktyvių tiriamosios veiklos projektų vertinimo bei mokinių įsivertinimo sėkmės pavyzdžiai, kurie padėjo pagerinti mokinių pasiekimus“.