Kvietimas į aštuntokų išleistuves

Pasaulis didelis, žmogaus keliai toli nuklysta,

Namai, kaip paukščiui lizdas – tik trumpam.

Išsiskleidžia sparnai ir neuždrausi skristi,

Kaip savo laimę susirasti kiekvienam?“

Kvietimas

Birželio 27 d. 12 val. Vilniaus Naujininkų progimnazijos aktų salėje įvyks aštuntokų išleistuvės.

Visus maloniai kviečiame.

Organizatoriai

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, papildomai kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2022 m. rugsėjo 1 d., sąrašus

Kviečiame 5-8 klasių mokinius, mokytojus, tėvelius, mokyklos darbuotojus dalyvauti Mokslo metų pabaigos šventėje, kuri vyks 2022 m. birželio 23 d. (ketvirtadienį) 12 val. aktų salėje.

Vilniaus Naujininkų progimnazija birželio 14 – 28 dienomis organizuoja vaikų vasaros stovyklą ,,Saulės zuikutis‘‘. Stovykla veiks kasdien nuo 8.30 iki 15.00 valandos.

Lik sveika, pradine mokykla!

Birželio 13 d. mokyklos pradinukams nuskambėjo paskutinis mokslo metų skambutis. Vaikai atsisveikino su savo mokytojomis ir mokykla iki kito rugsėjo.

Vasara puošiasi žiedais, vešlia žaluma.Greit švęs vidurvasarį, Rasos šventę.

Mokiniai irgi ruošiasi švęsti. Kas mokslo metų pabaigą, kas 8 klasių baigimą.

Dailės būrelis ,,Menų sodai“ jau užbaigė kūrybinius metus ir savo veiklą karūnavo paroda ir išvyka į Rokantiškių piliakalnį.