Integruotas etikos projektas „Nuostaba. Žvelgiu smalsiu žvilgsniu".

Nuostaba žmones lydi visą gyvenimą. Jie stebisi pamatę neįprastus daiktus. Nustemba ištikti netikėtumų. Lietuviški žodžiai „stebėti“ ir „stebėtis“ turi tą pačią šaknį. Stebėtis- reiškia nustebti stebint.

6a ir 6b klasės mokiniai buvo pakviesti pasivaikščioti po mokyklos žaliąsias erdves ir į paprastus, kasdien matomus dalykus pasižiūrėti atidžiau, smalsiu žvilgsniu. Mokiniai nufotografavo juos nustebinusius objektus, sugalvojo originalius nuotraukų pavadinimus bei parašė komentarus. Pateiktis parengti padėjo informatikos mokytoja. Darbų autoriai savo projektus pristatė  klasės draugams – tikybą lankantiems mokiniams.

"NUOSTABA" 6a klasė

"NUOSTABA" 6b klasė

Etikos mokytoja Danutė Balevičiūtė

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ketvirtos klasės dalyvauja ilgalaikiame projekte "Aš - gamtos bičiulis".

Po ilgos pertraukos sporto salės vėl kviečia mokinius į Vilniaus miesto mokyklų žaidynes.

Šiandien per 5 pamoką 3-4 klasės žiūrėjo Naujojo teatro spektaklį "Virtuvės istorijos".

Spalio 10 d. pradinukai paminėjo Pasaulinę Košės dieną.

Dėkojame buvusiems mokyklos mokiniams, padėjusiems paminėti mūsų profesinę šventę - Mokytojo dieną.