Dalyvavimas kvadrato varžybose

Po ilgos pertraukos sporto salės vėl kviečia mokinius į Vilniaus miesto mokyklų žaidynes.

Pirmos įvyko kvadrato varžybos mišrių (mergaičių +berniukų) komandų pogrupyje.

Mokinių džiaugsmas buvo didžiulis. Kovos buvo atkaklios, visos komandos nebuvo linkusios pralaimėti.

Vilniaus Naujininkų progimnazijos komandą užėmė garbingą trečią vietą.

Šiandien per 5 pamoką 3-4 klasės žiūrėjo Naujojo teatro spektaklį "Virtuvės istorijos".

Spalio 10 d. pradinukai paminėjo Pasaulinę Košės dieną.

Dėkojame buvusiems mokyklos mokiniams, padėjusiems paminėti mūsų profesinę šventę - Mokytojo dieną.

Progimnazijoje spalio 10 dieną lankėsi edukacinio projekto „Keliaujanti cirko laboratorija“ vadovas ir profesionalus cirko artistas Petras Bagdonas.

Spalio 7d. Naujininkų progimnazijoje pamokos vyko be vadovėlio, netradicinėje aplinkoje. Tądien 1-8 klasių mokiniai ir jų mokytojai savo veiklą perkėlė į įvairias Vilniaus vietas.