Naujojo teatro spektaklis "Virtuvės istorijos"

Šiandien per 5 pamoką 3-4 klasės žiūrėjo Naujojo teatro spektaklį "Virtuvės istorijos". Spektaklio metu vaikai buvo supažindinti su daržovių nauda sveikatai. Mokėsi kaip teisingai nusiplauti rankas prieš gaminant maistą. Virė daržovių sriubą, kurios slaptas prieskonis buvo meilė.

Spalio 10 d. pradinukai paminėjo Pasaulinę Košės dieną.

Dėkojame buvusiems mokyklos mokiniams, padėjusiems paminėti mūsų profesinę šventę - Mokytojo dieną.

Progimnazijoje spalio 10 dieną lankėsi edukacinio projekto „Keliaujanti cirko laboratorija“ vadovas ir profesionalus cirko artistas Petras Bagdonas.

Spalio 7d. Naujininkų progimnazijoje pamokos vyko be vadovėlio, netradicinėje aplinkoje. Tądien 1-8 klasių mokiniai ir jų mokytojai savo veiklą perkėlė į įvairias Vilniaus vietas.

Spalio 5 –ąją progimnazijos aštuntokai pasveikino mokytojus pasitikdami prie durų ir įteikdami  gėlių. Mokykloje jautėsi smagus šurmulys. Mokytojų kambaryje laukė mokinių padarytos sveikinimų atvirutės.
Po pamokų progimnazijos mokytojų bendruomenė keliavo į Kairėnų botanikos sodą, kuris pasitiko nusidažęs rudeniškomis spalvomis.