Progimnazijoje lankėsi edukacinio projekto „Keliaujanti cirko laboratorija“

Progimnazijoje spalio 10 dieną lankėsi edukacinio projekto „Keliaujanti cirko laboratorija“ vadovas ir profesionalus cirko artistas Petras Bagdonas.

5a. 5b, 6b klasės mokiniai dalyvavo interaktyviose cirko dirbtuvėlėse, kur mokėsi įvairių triukų su tikrais cirko instrumentais.

Daugelis aktų salėje stebėjo  „Klouno Petrelio“ pasirodymą.

Buvo linksma ir smagu susipažinti su cirko laboratorija.

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Spalio 7d. Naujininkų progimnazijoje pamokos vyko be vadovėlio, netradicinėje aplinkoje. Tądien 1-8 klasių mokiniai ir jų mokytojai savo veiklą perkėlė į įvairias Vilniaus vietas.

Spalio 5 –ąją progimnazijos aštuntokai pasveikino mokytojus pasitikdami prie durų ir įteikdami  gėlių. Mokykloje jautėsi smagus šurmulys. Mokytojų kambaryje laukė mokinių padarytos sveikinimų atvirutės.
Po pamokų progimnazijos mokytojų bendruomenė keliavo į Kairėnų botanikos sodą, kuris pasitiko nusidažęs rudeniškomis spalvomis.

Mieli Tėveliai,

Kviečiame Jus į Visuotinį progimnazijos 1-8 klasių tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2022 m. spalio mėn. 11 d., 18.00 val.
Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per MS Teams.

Nuoširdžiai dėkojame Naujininkų bendruomenės švietimo įstaigų vadovams, mokytojams, ugdytiniams už gražius muzikinius sveikinimus, skirtus „Sveikiname Naujininkus ir Vilnių‘700“ šventei paminėti, nuostabias skrybėlaites, gerą nuotaiką.

Pagarbiai Rita Juozapaitienė

Akimirkos iš tradicinės Naujininkų bendruomenės šventės, kurioje aktyviai dalyvavome.