Renginiai

Pasaulinė košės diena

Spalio 10 d. Vilniaus Naujininkų mokyklos pirmokai, kaip ir daugelis kitų šalies pirmokų, šventė Pasaulinę košės dieną.

 Mokinukai šiai dienai ruošėsi iš anksto: kalbėjo apie sveiką mitybą, gamino darbelius, piešė piešinius skirtus Košės dienai. Ir laukė... laukė, kada paragaus skanios  MALSENOS avižų košės su braškėmis.

Spalio 10 d. visi klasės draugai  pusryčiavo mokykloje. Pasigardžiuodami valgė košę. Ir atliko užduotėles knygelėse, kurias padovanojo  UAB „ Malsena plius“. Dėkojame  jiems už dieną,  kupiną gerų įspūdžių bei naujų atradimų.

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Spalio 5- osios ketvirtadienis Naujininkų mokykloje buvo šventiškas. Bendruomenė minėjo Mokytojų dieną.

Kalbų savaitės kūrybinės  dirbtuvės “Atrasiu  Lietuvą iš naujo…”.
Saulėtą rugsėjo rytą kartu su 8 a kl. mokiniais išvykome pakeliauti po Neries regioninį parką. 

Rugsėjo 15 dieną Vilniaus Naujininkų Seniūnų tarybos pirmininkė Agata Tichomirova  ir jos pavaduotoja Erika Zubkova dalyvavo Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro rudens forume, kuris vyko  Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos posėdžių salėje.

Rugsėjo 14 dieną nuo pat ryto mikrorajono gyventojai ir svečiai buvo kviečiami  į  jau 16 metų vykstančios Naujininkų šventės renginius. 

Visuomeninė organizacija  “Naujininkų bendruomenė” kviečia apsilankyti Naujininkų bendruomenės šventės renginiuose.