Akcija „Tvarkome mokyklos aplinką“

Kiekvieną  rudenį mokyklos teritorija paskęsta lapų jūroje. Kaip ir kasmet, tęsdami tradiciją, mokiniai kartu su klasių vadovais dalyvavo  akcijoje „Tvarkome mokyklos aplinką.“

Visi grėbė lapus, džiaugėsi rudens spalvomis, mėgavosi gamta. Buvo smagu kartu darbuotis.

Ačiū visiems dalyvavusiems.

Biologijos mokytoja Vida Sivickienė

Seniūnų tarybos vardu dėkojame visiems prisidėjusiems prie žvakučių rinkimo akcijos "Padovanok šviesos Rasoms ir Bernardinų kapinėms".

Nuostaba žmones lydi visą gyvenimą. Jie stebisi pamatę neįprastus daiktus. Nustemba ištikti netikėtumų. Lietuviški žodžiai „stebėti“ ir „stebėtis“ turi tą pačią šaknį. Stebėtis- reiškia nustebti stebint.

Ketvirtos klasės dalyvauja ilgalaikiame projekte "Aš - gamtos bičiulis".

Po ilgos pertraukos sporto salės vėl kviečia mokinius į Vilniaus miesto mokyklų žaidynes.

Šiandien per 5 pamoką 3-4 klasės žiūrėjo Naujojo teatro spektaklį "Virtuvės istorijos".